logo

Názory návštěvníků

Názory návštěvníků na Geek Camp

 

Geek Camp je jediný tábor,který mě neomrzel a s radostí tam jezdím. Každý turnus se těším na kamarády, které mám většinou možnost vidět jen tam. Líbí se mi přístup vedoucích, kteří jsou na nás hodní, ale když někdo zlobí, tak klikuje nooo...


Natálie, 12 let

 

 

 

Názory návštěvníků na Geek Camp

 

Na tomto Campu jsem potkal hrozně moc super lidí jak táborníků tak ytberů. Geek Camp je nejlepší tábor a na každý další turnus se vždycky těším.


Jakub, 13 let

 

 

 

Názory návštěvníků na Geek Camp

Na GeekCamp jezdím ráda, jelikož je zde skvělý kolektiv, pestré aktivity a jsem zde často v kontaktu se svými oblíbenými youtubery. Vedoucí, brigádníci a medici jsou neskutečně milý. Taky se mi líbí nadupaný počítače, konzole a virtuální realita, na kterých si člověk může zapařit. A navíc jsou tady luxusní snídaně! Obecně se mi snad nestalo, že bych se na GeekCampu nudila, či bych měla jiný problém. Maximálně to, že jsem nechtěla jet domů <3 Jediný, co mi asi vadí jsou tresty. Klikování a dřepování. Avšak za to, že imrvere dřepuju si můžu sama. Nemám bejt zlobivej parchant:D Na GeekCamp se moc ráda vracím, a už se moc těším na léto :)


Míša, 14 let

 

 

 

Názory návštěvníků na Geek Camp

 

Geek Camp pro me znamena opravdu hodne a tento turnus neni zadnou vyjimkou, program byl udelany tak, ze si kazdy nasel to sve, takze i antitalent na sport jako ja si na tabore mohl uzit alespon turnaje ve hrach nebo reseni sifer, muj youtuber se nam vsem venoval dostatecne a vsichni vedouci jsou super (Hlavne Terka) a proto bych Geekcamp doporucil vsem.


Šimon, 15 let

 

 

 

      

sledujte nás

facebook  youtube  instagram

partneři

Alza.cz - největší obchod s elektrnikou

nejlepší youtubeři na realgeek.cz

Yenkee Ambush - herní set

Ovocné džusy Relax

Nerf moderní hračky pro kluky a holky

¨Kvalitní školní batohy Kroonwear

Telefony Honor

Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny

časopis score

JJ  - časopis psaný youtubery

Časopis ABC

 

 

 

 

 

 

 

registrovat

 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE