logo

Táborový program

Letní Geek Campy jsou oproti velikonočním a podzimním turnusům delší a teplejší počasí nám zároveň umožňuje větší svobodu při kombinováním venkovního a vnitřního programu. 

Můžete se opět těšit na celotáborovou týmovou soutěž o ceny, natáčení videí s youtubery a bohatý celodenní program. Okolí rekreačního střediska nám nabízí široké možnosti při vymýšlení venkovních aktivit a soutěží. Chystáme klasické sportovní turnaje ve fotbale, volejbale, nebo vybíjené a když se na nás počasí usměje, budeme opět pořádat legendární vodní bitvy.

Veškerý program je zaměřený hlavně na zábavnou složku a kooperaci dětí uvnitř týmu, který společně řeší různé výzvy či soutěží proti ostatním skupinám. I díky tomu se nám daří docílit pocitu sounáležitosti v týmu a připravit prostor pro rozvoj kamarádství napříč věkovými kohortami.

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně programu, či běhu tábora, můžete nás kontaktovat telefonicky na 602 344 181.

 

Youtuberský tábor Geek Camp

 

Hosté

Na každém turnusu tábora bude po celou dobu nejméně 8 známých youtuberů z ČR a SR. Jejich konkrétní složení můžete ovlivnit zaškrtnutím políček přímo v registraci na vámi vybraný turnus.

 

 

      

sledujte nás

facebook  youtube  instagram

partneři

Alza.cz - největší obchod s elektrnikou

nejlepší youtubeři na realgeek.cz

Yenkee Ambush - herní set

Ovocné džusy Relax

Nerf moderní hračky pro kluky a holky

¨Kvalitní školní batohy Kroonwear

Telefony Honor

Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny

časopis score

JJ  - časopis psaný youtubery

Časopis ABC

 

 

 

 

 

 

 

registrovat

 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE