logo

Pro rodiče

Zde najdete základní informace o táboře, které zajímají většinu rodičů. Pokud máte otázky ke kterékoliv části tábora, můžete se nám ozvat telefonicky na 602 344 181. Tam vám hlavní vedoucí táborů - Tereza Barteková ráda zodpoví případné dotazy.

 

Ubytování

Hotel se nachází uprostřed krásné přírodní krajiny Beskyd a zároveň leží v nedaleko větších měst. Nejbližší jsou Palkovice asi 3 Km, dále pak Frýdek Místek (cca 15 km). Okolí hotelu nabízí několik možností turistického vyžití, například hrad Hukvaldy, nebo rozhlednu Panorama, na kterou pořádáme výlety pro zájemce.

Samotné ubytování dětí je zajištěno ve 3–6 lůžkových pokojích z nichž je převážná většina vybavena vlastním sociálním zařízením, včetně sprchy. Ve společných prostorách jsou navíc dostupné další oddělené WC a sprchy. Hotel je po rozsáhlé rekonstrukci, nově vybaven nábytkem a lůžkovinami na pokojích.

V areálu je zároveň několik společenských místností a několik venkovních sportovních hřišť na fotbal, beach volejbal, tenis, basketbal a další sporty. K veškerým těmto sportům máme plně vybaven sportovní sklad. Součástí areálu je zároveň i prostorné táborové ohniště.

geek camp hotel 

 

Jídlo a pití

Na táboře je zajištěno stravování 5x denně se snídaní formou švédských stolů. Kuchyň je plně vybavena pro účely obstarání plnohodnotné stravy a její personál má dlouholeté zkušenosti se stravováním většího počtu dětí. Nabízíme i vegetariánské a bezlepkové varianty jídel po předchozí domluvě (prosíme uvést při registraci a hlavně konzultovat e-mailem).

V hotelu je celý den dostupná voda, šťáva a teplý čaj, čímž je dětem zajištěn pravidelný pitný režim.

 

Doprava

Na tábor je možné dítě dovézt osobně a prohlédnout si celý areál. Pro ty, kteří to do Beskyd mají daleko zajistíme hromadný odvoz vlakem s vyškoleným personálem z Prahy Hlavního nádraží do Ostravy, kde bude přistaven vlastní autobus odvážející děti přímo do táborové areálu. Děti tedy bude možné předat táborovým vedoucím přímo na místě, či v Praze, nebo Ostravě. Cena jedné cesty z Prahy je 250Kč/dítě a z Ostravy 100Kč/dítě. Tento poplatek se platí na místě v hotovosti.

 

Kontakt s dětmi

Ze zkušenosti z předchozích táborů dobře víme, že některé děti se do táborového programu ponoří natolik, že se zapomínají ozývat zbytku světa J. Z tohoto důvodu bude po celou dobu tábora dostupná telefonní linka, díky které se s námi můžete spojit a případné neozývání se dítěte vyřešit.

Na táboře bude zároveň dostupný počítač, určený přímo pro Skype telefonáty, které bude možné realizovat po předchozí domluvě.

pro rodiče geek camp

 

Program

Program tábora sestává z venkovních a vnitřních aktivit (v závislosti na počasí). Celý program je dopředu pečlivě připravován týmem vedoucích tak, aby obsáhl co nejširší spektrum aktivit. Do programu se pravidelně zapojují i přítomní youtubeři a s dětmi aktivně tráví čas.  Během jednotlivých turnusů probíhá celotáborová soutěž v týmech se zvoleným youtuberem a vedoucím. Táborové ceny na konci týdne čekají na všechny účastníky.

 

Personál

Náš personál má dlouholeté zkušenosti s pořádáním táborů a k dětem zastává přátelský přístup. Vedoucí jsou pravidelně proškolování pro práci s dětmi a vlastním vzděláním se několik z nich věnuje právě dětské pedagogice a psychologii. Každý tým dětí je vedený dospělým vedoucím, který na děti dohlíží. Youtuber je v týmu přítomen, ale za děti nemá odpovědnost a podílí se spíše na zábavné, než organizační části tábora. Samozřejmostí jsou dva zkušení táboroví zdravotníci, kteří jsou na táboře k dispozici 24 hodin denně.

Dětské tábory náš kolektiv pořádá již pátým rokem a do konce roku 2017 jsme uspořádali již 24 velmi úspěšných turnusů Geek Campu a řadu dalších akcí pro děti a mládež.

 

Pravidla tábora

Na táboře jsou striktně zakázány jakékoliv omamné látky, cigarety a zbraně. V případě porušení tohoto pravidla jsou rodiče kontaktováni a děti musí opustit tábor. Zároveň si velmi zakládáme na inkluzivním a přátelském prostředí tábora, kde netrpíme šikanu, či jiné agresivní chování mezi dětmi.

      

sledujte nás

facebook  youtube  instagram

partneři

Alza.cz - největší obchod s elektrnikou

nejlepší youtubeři na realgeek.cz

Yenkee Ambush - herní set

Ovocné džusy Relax

Nerf moderní hračky pro kluky a holky

¨Kvalitní školní batohy Kroonwear

Telefony Honor

Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny

časopis score

JJ  - časopis psaný youtubery

Časopis ABC

 

 

 

 

 

 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE