Přihláška na LeaCamp 2022

Zkontrolujte si prosím datum turnusu, které najdete v prvním políčku formuláře. Cena tábora (bez případné dopravy a extra doplňků) je 6499 Kč.

LeaCamp 2022 6.-13.8.2022

Informace o dítěti

Uhrazeno
Pohlaví *
Fyzická i psychická pohoda dětí během tábora je naší prioritou. Prosím nebojte se sem vypsat vše podstatné. (Závažnější stavy vyžadující úpravu ze strany tábora ať už ubytovací, či stravovací prosím konzultujte individuálně e-mailem)
Mám zájem o speciální dietu za příplatek

Zákonný zástupce

Zde vyplňte informace o zákonném zástupci dítěte, které chcete registrovat na GeekCamp.

Informace o táboře

Organizační informace

Jedeš na kemp s kamarádem/kou a chcete být spolu v týmu? Uveď jejich jména zde
Na jakýkoliv letní tábor jedu *
Jméno a příjmení kamaráda/ky se kterým chceš být na pokoji. Je možné se ubytovat pouze s osobou stejného pohlaví. Další možnosti prosím konzultujte telefonicky.
Odvoz na tábor *
Zaškrtněte, pokud máte PŘEDBĚŽNÝ zájem o odvoz dítěte na tábor společnou dopravou z nádraží v Praze (Ostravě). Odvoz se hradí zvlášť (200 Kč/cesta z Prahy, nebo 100/cesta z Ostravy) a informace, včetně závazné registrace k dopravě Vám přijdou cca tři týdny před táborem.
Odvoz zpět z tábora *
Zaškrtněte, pokud máte PŘEDBĚŽNÝ zájem o odvoz dítěte z tábora společnou dopravou na nádraží v Praze (Ostravě). Odvoz se hradí zvlášť (200 Kč/cesta z Prahy, nebo 100/cesta z Ostravy) a informace, včetně závazné registrace k dopravě Vám přijdou cca tři týdny před táborem.

Táborové upomínkové předměty

Nedílnou součástí uvítacího balíčku na kemp je speciálně upravený LeaBox, který dostanete jako dárek. Prosím uveďte velikost trička dle této tabulky, kterou v boxu chcete najít.
Velikost trička
Trička budou v unisex střihu vhodná pro kluky i holky. Pokud chcete upnutější tričko pro slečny, zvolte o velikost menší, že klasicky nosí.
reCAPTCHA