logo

Lokalita a ubytování

Od roku 2017 se Geek Camp koná ve větším a vybavenějším reakreačním zařízení v Beskydech. Pro tuto změnu jsme se rozhodli, abychom mohli všem táborníkům nabídnout vyšší standard ubytování a širší možnosti venkovních i vnitřních aktivit. 

O hotelu

Geek Camp je pořádám v rekreačním středisku, ve kterém se nachází jak ubytovací kapacity, tak i jídelna a velké společenské místnosti. Vše potřebné vybavení je tedy dostupné na jednom místě.

V hotelu je dostupných hned několik společenských místností, z nichž některé jsou vybaveny pohovkami a křesly určenými pro relaxaci, povídání, či k hraní na kytaru a zpěvu. V dalších místnostech naleznete velkou počítačovou hernu s dvaceti profesionálními PC, konzolovou hernu, koutek s virtuální realitou a další technické vymoženosti, které speciálně pro Geek Camp pořizujeme. Praví geekové se přece zajímají i o moderní technologie!

Nechybí ani řada oblíbených deskových her a profesionální zvukové a světelné vybavení pro táborovou diskotéku.. 

  hoter

 

Ubytování a stravování

Vyslyšeli jsme vaše přání a nově je více než 90% pokojů vybaveno toaletou, umyvadlem a sprchou pro větší komfort táborníků. Zbylé pokoje jsou vybavené alespoň umyvadlem a společné sociální příslušenství je renovované. Hotel prošel v nedávné době rekonstrukcí a tak si níže můžete prohlédnout fotografie opravených pokojů a koupelen. Děti budou ubytované v 3-6 lůžkových pokojích, většina z nich s příslušenstvím. 

pokoje geek camp

koupelny geek camp

 

Stravování zajišťuje hotelová jídelna. Připravena bude každý den snídaně, svačina, oběd s polévkou, odpolední svačina a večeře. Pitný režim je zajištěný neustále dostupným čajem, nebo vodou. V hotelu je také od 9 do 22 hodin otevřený bufet, kde si děti mohou koupit extra občerstvení, nebo pití.

Jídelníček je připraven tak, aby vyhovoval nárokům na stravovaní dětí a mladistvých a je vždy kontrolován táborovým lékařem. Dostupné jsou také varianty pro vegetariány a alergiky - po předchozí domluvě (prosíme uveďte v registraci a konkrétně se s námi domluvte e-mailem).

 jidelny geek camp

  

 

Program

GeekCamp je kombinací klasického tábora a nového formátu zábavy pro moderní děti. Hlavní rozdíl oproti standardním táborům je v tom, že na táboře budou děti mít možnost potkat hned několik slavných youtuberů.

Youtubeři se budou v průběhu tábora zapojovat do většiny aktivit a společně se svými tými natáčet táborová videa. Táborníci budou mít možnost se s nimi bavit, získat podpisy a fotky.

Během tábora budou děti trávit čas v oddílech pod dohledem zkušeného táborového vedoucího s praxí v práci s dětmi. 

V denním programu jsou připraveny venkovní i vnitřní sportovní aktivity, stejně jako soutěže na konzolích, nebo počítačích a hlavně natáčení videí v týmu pod vedením youtubera. Večer se pak stihne promítání filmů a nebo společenské aktivity jako je karaoke, diskotéka nebo třeba dobrovolná stezka odvahy.

 

Zde se můžete podívat na dva videa z roku 2018. První je hudební videoklip z podzimního Geek Campu a druhým je delší video, které společně natočily youtubeři a tými táborníků.

 

     

 

Lokalita tábora:

RS Hůrky, Palkovice 226

Palkovice 739 41

 

 

      

sledujte nás

facebook  youtube  instagram

partneři

Alza.cz - největší obchod s elektrnikou

nejlepší youtubeři na realgeek.cz

Yenkee Ambush - herní set

Ovocné džusy Relax

Nerf moderní hračky pro kluky a holky

¨Kvalitní školní batohy Kroonwear

Telefony Honor

Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny

časopis score

JJ  - časopis psaný youtubery

Časopis ABC

 

 

 

 

 

 

 

registrovat

 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE