Lokalita a ubytování

Rekreační středisko a okolí tábora

Geek Camp je se odehrává v rekreačním středisku, ve kterém se nachází jak ubytovací kapacity, tak i jídelna a velké společenské místnosti. Vše potřebné vybavení je tedy dostupné na jednom místě.

V hotelu nejdeš hned několik společenských místností, kde se dá bavit s kamarády, tančit Just Dance, hrát ping-pong nebo surfovat na wi-fi v naší chill zóně. 

V dalších místnostech najdeš velkou počítačovou hernu s dvaceti profesionálními PC, konzolovou hernu, koutek s virtuální realitou a další technické vymoženosti, které speciálně pro Geek Camp pořizujeme. Praví geekové se přece zajímají i o moderní technologie!

Venku si můžeš zasportovat, máme hřiště na fotbal, tenis, basketbal a beach volejbal. Na sportovištích ale často i soutěžíme mezi týmy, děláme vodní bitvy, nebo hrajeme baseball. A večer se těš na zpívání u táboráku.

Jídlo a pití

O jídlo se postará hotelový personál, který nám nachystá každý den snídani (formou švédského stolu), svačinu, oběd, odpolední sváču a večeři. Kdykoliv během dne budeš mít přístupné barely se šťávou a čajem k dodržování pitného režimu.

V hotelu máme také mini bufet, kde si můžeš koupit extra občerstvení, pití a v létě i zmrzku.

Jídelníček jsme připravili tak, aby byl v souladu s požadavky na stravování mladistvých a je vždy kontrolován táborovým lékařem. Pokud vyžaduješ vegetariánské jídlo, nebo jinak speciálně upravenou dietu (například kvůli alergii) je po předchozí domluvě možné zajistit i speciální stravu. Toto ale je vždy potřeba řešit individuálně a informovat nás o tom v registračním formuláři. V případě vážnějších alergií i extra e-mailem před registrací.

Pokoje a vybavení

Geek Camp se odehrává v horském rekreačním středisku, které prošlo nedávno rekonstrukcí. I tak si ale zachovává některé původní prvky. Najdeš tu věci, které na pravém kempu nesmí chybět, jako je třeba dřevěné obložení a palandy v pokojích. Pro tvoje větší pohodlí je ale oproti klasickým táborům „v lese“ velká většina pokojů vybavena toaletou a sprchou

Ve zbylých pokojích je vždy alespoň umyvadlo a můžeš využívat renovované společné sociální zařízení. 

Budeš bydlet v pokoji pro 3-6 lidí a ubytujeme tě buď s tvými kamarády (pokud to vyplníš v registraci) a nebo s partou vrstevníků stejného pohlaví.

Součástí hotelového vybavení je čisté povlečení, není tedy třeba nosit spacák.

Adresa a jak se na kemp dostat

Tábor se nachází v rekreačním středisku Palkovické hůrky, které je obklopeno krásnou přírodou Beskyd. 

Můžeš si vybrat, jestli tě na kemp přivezou rodiče (podrobné info, jak přijet autem najdeš v sekci Kontakt) a nebo zda budeš chtít jet společně s dalšími táborníky vlakem z Prahy či Ostravy (všechno info o společné dopravě najdeš tady v sekci Pro Rodiče)

Kdyby ti během tábora chtěli rodiče poslat dopis, tak se jim bude hodit tahle adresa:

 

Adresa tábora:
RS Hůrky, Palkovice 226
Palkovice 739 41

Tým youtuberů pro rok 2019

Sledujte nás na sociálních sítích

Potřebujete další informace o táboře?

Zavolejte přímo jednomu z našich hlavních vedoucích:
  • +420 604 333 236, Jan Bartek
  • +420 602 344 181, Tereza Barteková
  • +420 722 229 220, Tereza Kubová

Chcete, abychom my zavolali Vám, nebo se nemůžete dovolat? Vyplňte následující formulář a ozveme se Vám co nejdříve.

Co o nás říkají táborníci?

Geek Camp mohl vzniknout i díky těmto partnerům