YOUTUBEŘI

Na každém turnusu je po celou dobu minimálně 6-8 slavných youtuberů, které můžeš osobně poznat a skamarádit se s nimi. Jeden z nich bude s Tebou přímo v týmu, a tak s ním budeš trávit každý den několik hodin. Budeš mít ale dost času se potkat a vyfotit i se všemi ostatními.

Geek Camp je jediný tábor v ČR, na kterém jsou youtubeři přítomní po celou dobu, proto s nimi strávíš opravdu hodně času. Můžeš si s nimi zahrát na počítači, pobavit se o tipech a tricích ohledně natáčení a třeba i společně natočit video na tvůj vlastní YouTube kanál.

Na letošních kempech budou na 100% tito hosté:

Lukefry, Peca, Ondaje, Koran, Attack, Annie Camel, Terysa, Mattem, Oly, Velkej Kápo, Petráček, PiŠkis, Kuky, Ogy, Atlet, Ikon, Dejzr, Vetus a další ještě domlouváme! Konkrétní rozložení youtuberů na jednotlivých turnusech najdeš tady.

LIDÉ JAKO TY!

Vzhledem k tomu, že tábor je zaměřený na youtubery a on-line kulturu, poznáš tam spoustu nových kamarádů, kteří mají stejné zájmy jako ty! Nebudeš nikomu muset vysvětlovat co paříš na compu, co sleduješ na YouTube nebo co to je Tik Tok, protože se o to také zajímají!

Navíc máme speciálně uzpůsobený program, který přispívá k seznámení a teambuildingu uvnitř týmu. Proto si z tábora odvezeš nová přátelství a kamarády z celé republiky, i když Ti navazování přátelství může dělat v „normálním životě“ problémy.

A jestli zvažuješ, zda jet na kemp sám/sama, tak se ničeho neboj a přijeď! 🙂 Ubytujeme Tě na pokoji se stejně starými lidmi (samozřejmě stejného pohlaví) a bude se vám pohodově bydlet. Naopak v týmu budeš s ostatními táborníky ve věku 10-17 let, takže si najdeš stejně staré kámoše, ale budeš se přirozeně bavit i s mladšími/staršími.

TÁBOROVÁ SOUTĚŽ

Na táboře se přidáš k jednomu z osmi týmů (pod vedením vedoucího a youtubera) a budete proti sobě soutěžit v celotáborové hře o ceny. Součástí táborové hry je nejen spousta zábavných aktivit a mini-soutěží během týdne, ale také natáčení týmového videa. 

Toto video natočíte v průběhu několika dní a připravíte ho úplně celé ve svém týmu, společně s youtuberem. Budeš se tedy podílet na výběru druhu videa (tag, skeč, příběh, challenge), vymyšlení scénáře, přípravě rekvizit i na samotném natáčení. 

Část videí se později objeví na YouTube kanále daného youtubera a nebo na RealGeek YouTube. Na konci každého tábora rozdáme jako odměnu za soutěž stovky cen většinou s youtuberskou tématikou. Každý si tak odnese něco hodnotného na památku.

SUPER LOKALITA A NABITÝ PROGRAM

V roce 2020 se Geek Camp už čtvrtým rokem uskuteční v horském hotelu v Beskydech (fotky lokality najdeš tady v Galerii). Tábor je tedy obklopený krásnou přírodou a k dispozici budeš mít nejen velké vnitřní prostory na natáčení, dvě plně vybavené herny (počítačovou a konzolovou), ale i čtyři krásná venkovní hřiště (tenis, fotbal, basketbal, beach volejbal). V areálu se navíc nachází i obří krytý stan, ohniště s posezením a v blízkém okolí je les vhodný na výlety a další aktivity.

V průběhu týdne se můžeš těšit na spoustu času stráveného se svým týmem a youtuberem, kde budete buď natáčet video, a nebo soutěžit proti ostatním týmům. Společně budete sportovat a překonávat nejrůznější challenge, které podpoří tvojí kreativitu, týmového ducha i obratnost. V rámci večerního programu Tě čeká diskotéka, stezka odvahy, trhy nebo třeba promítání.

Program bude opravdu nabitý, ale ve volných chvílích bude i prostor zahrát si Fortnite, CSko či LoLko na profi herních počítačích, nebo kamarády porazit ve Fifě, Mortal Combat, závodních hrách, Just Dance nebo třeba Mario Cart na jedné z desítek konzolí.

NÁZORY TÁBORNÍKŮ