REKREAČNÍ STŘEDISKO A OKOLÍ TÁBORA

Geek Camp se odehrává v rekreačním středisku, ve kterém se nachází jak ubytovací kapacity, tak i jídelna a velké společenské místnosti. Vše potřebné vybavení je tedy dostupné na jednom místě.

V hotelu najdeš hned několik společenských místností, kde se dá bavit s kamarády, tančit Just Dance, hrát ping-pong nebo surfovat na wi-fi v naší chill zóně. 

V dalších místnostech najdeš velkou počítačovou hernu s dvaceti profesionálními PC, konzolovou hernu, koutek s virtuální realitou a další technické vymoženosti, které speciálně pro Geek Camp pořizujeme. Praví geekové se přece zajímají i o moderní technologie!

Venku si můžeš zasportovat, máme hřiště na fotbal, tenis, basketbal a beach volejbal. Na sportovištích ale často i soutěžíme mezi týmy, děláme vodní bitvy, nebo hrajeme baseball. A večer se těš na zpívání u táboráku.

JÍDLO A PITÍ

  • O jídlo se postará hotelový personál, který nám nachystá každý den snídani (formou švédského stolu), svačinu, oběd, odpolední sváču a večeři. Kdykoliv během dne budeš mít přístupné barely se šťávou a čajem k dodržování pitného režimu.

V hotelu máme také mini bufet, kde si můžeš koupit extra občerstvení, pití a v létě i zmrzku.

Jídelníček jsme připravili tak, aby byl v souladu s požadavky na stravování mladistvých a je vždy kontrolován táborovým lékařem. Pokud vyžaduješ vegetariánské jídlo, nebo jinak speciálně upravenou dietu (například kvůli alergii), stačí zaškrtnout příslušné políčko v registračním formuláři a budeme pro Tebe mít vše přichystané. 

Příprava speciálních diet vyžaduje extra čas a práci našich kuchařů a zároveň jsou často dietní suroviny dražší. Proto úpravu jídelníčku nabízíme za příplatek a to konkrétně:

    • Bezlepková dieta Premium  400 Kč
    • Bezlepková dieta Standard (pokud si dovezeš vlastní pečivo, které si sám vezmeš k snídaním a svačinám místo obyčejného) 200 Kč
    • Bezlaktózová dieta 400 Kč
    • Vegetarián 100 Kč

POKOJE A VYBAVENÍ

Geek Camp se odehrává v horském rekreačním středisku, které prošlo nedávno rekonstrukcí. I tak si ale zachovává některé původní prvky. Najdeš tu věci, které na pravém kempu nesmí chybět, jako je třeba dřevěné obložení a palandy v pokojích. Pro tvoje větší pohodlí je ale oproti klasickým táborům „v lese“ velká většina pokojů vybavena toaletou a sprchou.

Ve zbylých pokojích je vždy alespoň umyvadlo a můžeš využívat renovované společné sociální zařízení. 

Budeš bydlet v pokoji pro 3-6 lidí a ubytujeme Tě buď s tvými kamarády (pokud to vyplníš v registraci), a nebo s lidmi stejného věku a pohlaví.

Součástí hotelového vybavení je čisté povlečení, není tedy třeba vozit spacák.

ADRESA A JAK SE NA KEMP DOSTAT

Tábor se nachází v rekreačním středisku Palkovické hůrky, které je obklopeno krásnou přírodou Beskyd. 

Můžeš si vybrat, jestli Tě na kemp přivezou rodiče, a nebo zda budeš chtít jet společně s dalšími táborníky vlakem z Prahy či Ostravy. Podrobnější informace o dopravě na tábor, včetně návodu, jak dorazit autem najdeš zde v sekci Doprava.

Kdyby ti během tábora chtěli rodiče poslat dopis, tak se jim bude hodit tahle adresa:

Adresa tábora:
RS Hůrky, Palkovice 226
Palkovice 739 41