PRO RODIČE

Dobrý den,

vážíme si toho, že pro svoje děti zvažujete právě náš letní tábor. 

Uvědomujeme si, že pohled dítěte a jeho rodiče na prázdninový kemp je poněkud rozdílný. Dítě nejvíce zajímá, jací budou na táboře youtubeři, kdy bude diskotéka či táborák a „jestli máme dobrý kompy“ 🙂 

Kdežto rodiče spíše zvažují, jestli probíhá program i venku, zda někdo dohlíží na pitný režim či zda s sebou zabalit i spacák. Proto jsme připravili tuto poměrně obsáhlou stránku, kde se budeme snažit zodpovědět nejčastější otázky a podněty právě z pohledu Vás – rodičů. 

Pokud by Vám jakákoliv informace chyběla, neváhejte a kontaktujte některého z našich hlavních vedoucích na telefonním čísle či e-mailu níže.

Vše důležité o ubytování, stravování  a fotografie lokality i pokojů
jsou zde.

Organizační informace, věk táborníků, rozložení týmů a dávkování informací před táborem najdete tady

Podrobnější info o tom, co děti na táboře zažijí a jakými pravidly se musí řídit se nachází zde.

Možnosti společné dopravy na kemp a adresu tábora najdete tady.

Vše o platbách, fakturaci a případném stornování tábora najdete zde.

HLAVNÍ VEDOUCÍ NA GEEKCAMPU

Tereza Barteková

tel.: +420 602 344 181
e-mail: tereza@realgeek.cz

Jan Bartek

tel.: +420 604 333 236
e-mail: honza@realgeek.cz

Organizačně o táboře

Věk účastníků, týmy, dozor

Na každém turnusu Geek Campu je cca 100 dětí ve věku 10-16 let. Výjimečně je možné přihlásit dítě mladší či starší. Tyto možnosti s námi konzultujte telefonicky.

Věkový medián tábora je 13,5 let. Program se odehrává většinou v týmech, takže se ani mladší děti nemusí bát, že konkrétní úkoly nezvládnou, protože jim s nimi pomohou starší kamarádi.

V každém týmu je většinou 15 dětí pod vedením zkušeného dospělého vedoucího. Zároveň jsou na táboře další extra vedoucí a brigádníci zajišťující běh kempu. 

Samozřejmostí jsou zkušení zdravotníci přítomní na táboře 24 hodin denně. 

Kdy přijdou organizační informace

Po vyplnění registrace na tábor Vám přijde první e-mail s pokyny k úhradě. Po jejich uhrazení máte místo na táboře 100% rezervované.

Zhruba měsíc před odjezdem na tábor přijde balík e-mailů, na které je potřeba reagovat. Vaše dítě v nich finálně zadá preference na umístění do youtuberského týmu. V dalším mailu přijde dotazník k dopravě na tábor, který vyplňte pouze, pokud máte zájem využít společné dopravy.

Finální info k příjezdu na tábor, doporučený seznam věcí a kontakt na hlavního vedoucího konkrétního turnusu dorazí cca 2-3 týdny před začátkem kempu.

Nutné dokumenty

V den nástupu na tábor je nutné donést s sebou vytištěné, vyplněné a podepsané tyto dokumenty:

Pokud má Vaše dítě nějaká závažná zdravotní omezení, alergie nebo dietní omezení, informujte nás o tom prosím minimálně v dvoutýdenním předstihu na tereza@realgeek.cz.

0
Let táborů Geek Camp
0
Úspěšných turnusů
0 +
Zapojených youtuberů
0 +
Spokojených táborníků

Náš kolektiv pořádá dětské tábory  již šestým rokem. Do konce roku 2018 jsme uspořádali již 30 velmi úspěšných turnusů Geek Campu a řadu dalších akcí pro děti a mládež.

PROGRAM A PRAVIDLA TÁBORA

PROGRAM A AKTIVITY

Celý program kempu je dopředu pečlivě připravován týmem vedoucích tak, aby obsáhl co nejširší spektrum aktivit. 

Každý den trávíme část dne venku (pokud to dovolí počasí) a to buď sportem, soutěžemi v týmech, nebo velkými táborovými hrami pro všechny děti najednou. 

Vnitřní část programu se skládá z různých vědomostních, kreativních a obratnostních úkolů, které týmy překonávají, či z turnajů pro jednotlivce v rozličných disciplínách (Fifa, Just Dance, ping-pong, PC hry, deskové hry, znalostní hry).

Tábor je vybaven profesionální počítačovou a konzolovou hernou, ale hraní rozhodně netvoří většinu programu. Žádné dítě v hernách nestráví dohromady více jak 2 hodiny denně.

Do programu se každý den zapojují i přítomní youtubeři a s dětmi aktivně tráví čas.  

Jak probíhá typický táborový den a další informace najdete v delším článku zde.

PRAVIDLA TÁBORA

Na táboře jsou striktně zakázány jakékoliv omamné látky, cigarety a zbraně. 

V případě porušení tohoto pravidla jsou rodiče kontaktováni a děti musí opustit tábor.

Zároveň si velmi zakládáme na inkluzivním a přátelském prostředí tábora, kde netrpíme šikanu či jiné agresivní chování mezi dětmi. Takovéto chování může být postihnuto trestem (například vyloučením z táborového programu na určitou dobu) a v případě pokračování i vyloučením z tábora.

Konkrétní informace o programu Vám rád zodpoví Honza Bartek na telefonu +420 604 333 236 či na e-mailu geekcamp@realgeek.cz

Doprava

Na tábor je samozřejmě možné dítě dovézt osobně a prohlédnout si celý areál. Pro ty, kteří to do Beskyd mají daleko, zajišťujeme společnou dopravu na kemp. V případě, že tohoto chcete využít, máte dvě možnosti.

1) Vlakem z Prahy: Hromadný odvoz z Hlavního nádraží v Praze. Zde si Vaše dítě převezme jeden z vyškolených vedoucích, projde s Vámi veškerou dokumentaci a všichni společně odjedou vlakem do Ostravy. V Ostravě všichni přestoupí do pronajatého autobusu, který děti doveze až přímo před táborový hotel. Cena jedné cesty je 250 Kč za dítě a tento poplatek se platí na místě v hotovosti.

2) Autobusem z Ostravy: Dítě předáte až před autobusem v Ostravě a opět ho odvezeme až přímo na místo konání tábora. Cena jedné cesty je 100 Kč za dítě a tento poplatek se platí na místě v hotovosti.

 

Pokud máte zájem o kteroukoliv společnou dopravu, je toto potřeba závazně vyplnit ve formuláři, který posíláme e-mailem cca dva měsíce před začátkem kempu. Na jeho základě rezervujeme místa ve vlaku a v autobusech. Údaj v přihlášce na kemp je pouze orientační. Podrobné informace o dopravě a adresu Geek Campu najdete zde.

PLATBA, FAKTURACE A STORNO

KDY ZAPLATIT

Informace o tom, do kdy a jak zaplatit tábor, Vám přijdou v automatickém e-mailu ihned po dokončení registrace.

Na uhrazení kempu budete mít cca měsíc. Pokud potřebujete tento termín prodloužit, napište nám, do kdy je pro Vás vhodné uhradit na geekcamp@realgeek.cz

ROZLOŽENÍ PLATBY NA SPLÁTKY

Částku za tábor je možné rozdělit na dvě splátky.

Pokud tohoto chcete využít, uhraďte do data uvedeného v e-mailu alespoň 2000 Kč a zbytek dopošlete nejpozději 2 měsíce před začátkem tábora.

Pokud potřebujete platbu tábora rozdělit na menší částky, je to možné. Na individuálním řešení se domluvíte na geekcamp@realgeek.cz.

FAKTURACE NA FIRMU A BENEFITY

Tábor je možné uhradit i pomocí příspěvku od zaměstnavatele či systému benefitů.

V tomto případě nám prosím na geekcamp@realgeek.cz pošlete fakturační údaje firmy včetně přesného předmětu fakturace. Pokud máte formulář od zaměstnavatele, zašlete jej také. Vše Vám potvrdíme a zpět e-mailem Vám pošleme fakturu k uhrazení.

Konkrétní informace o fakturaci a platbách Vám ráda zodpoví slečna Závůrková na telefonu +420 722 229 220 či na e-mailu geekcamp@realgeek.cz​

STORNO PODMÍNKY

I přes momentálně nepříznivou situaci  ohledně COVID-19 plánujeme uskutečnění všech letních táborů v ohlášených termínech. Z naší iniciativy tedy nebudeme tábory rušit ani přesouvat.

Pokud se na Geek Camp registrujete, zaplatíte, ale z jakéhokoliv důvodu se nebude táborník moci účastnit, bude se situace řešit podle pravidel těchto storno podmínek.

Čím blíže k datu tábora, tím menší část ceny je možné vrátit vzhledem k tomu, že budou již zaplacené zálohy za ubytování, jídlo atd. dalším smluvním partnerům.

V kterémkoliv případě (mimo posledního) je možné na tábor doporučit náhradníka, který pojede místo dítěte ze stornovaného zájezdu. Pokud náhradník uhradí platbu za kemp, vrátíme vám celou částku. Ve výjimečných případech je ze závažných důvodů po domluvě možné přesunout již uhrazené místo na jiný turnus tábora a tím nepřijít o finance, i když se původně vybraného termínu nemůže dítě účastnit.

Děkujeme za pochopení a doufáme, že tyto situace budeme muset řešit co nejméně.