TÁBOROVÝ PROGRAM

GeekCamp je kombinací klasického tábora a nového formátu zábavy pro moderní děti. Hlavní rozdíl oproti standardním táborům je v tom, že na táboře budeš mít k dispozici řadu technických vychytávek a také osobně potkáš spoustu slavných youtuberů.

Jak je to s těmi youtubery?

Na začátku kempu se přidáš do jednoho z youtuberských týmů podle toho, kterého influencera si vybereš v přihlášce. V tomhle týmu budeš trávit většinu organizovaného času, budete se společně účastnit programu, soutěžit proti ostatním týmům a natáčet video. V čele týmu bude samozřejmě vedoucí, na kterého se můžeš s čímkoliv obrátit a který tým povede. Youtuber s vámi bude chodit na většinu aktivit a bude to takový váš morální leader.

Se svým „týmovým youtuberem“ se poznáš nejlépe a budeš s ním trávit nejvíc času. Ve volném čase se ale potkáš i se všemi ostatními, můžete se vyfotit, probrat natáčení videí u oběda a nebo pokecat u hraní na konzolích či u ping-pongu a fotbálku během poledního klidu.

TYPICKÝ DEN NA KEMPU

Ráno se probudíš a zajdeš na snídani, která je formou švédského stolu, takže si vybereš, na co máš zrovna chuť. Po snídani je ranní nástup, kde se dozvíš, jaká bude dopolední aktivita a společně s týmem na ni vyrazíte. Může se jednat o soutěže, kde procházíte různá stanoviště s challengemi, mohou to být sportovní hry, nebo třeba bojovka v lese. Když bude špatné počasí, zůstaneme v hotelu a budeme hrát deskovky, uděláme turnaje na počítačích, konzolích, zahrajeme pinčes nebo Just Dance.

Následuje oběd, polední klid (koněčně volno! 😀 Můžeš kecat s kámoši, být v herně, zkoušet virtuální realitu, nebo si jít zdřímnout). V odpoledním bloku programu budeš nejspíš zase se svým týmem a čeká tě buď nějaká větší táborová hra, kreativní challenge, nebo třeba natáčení a vymýšlení videa s youtuberem.

Po večeři si na posledním denním nástupu rozdáme body, které jste v týmech nasbírali. Den zakončíme buď nějakou vědomostní soutěží ve stylu Riskuj, zatancuješ si na diskotéce, vyrazíš na stezku odvahy, a nebo utratíš táborové peníze #RealGeekMoney na Trzích. Potom už tě čeká večerka a ráno nový táborový den.

NECHCEŠ ČÍST? MRKNI NA TYHLA TŘI VIDEA!

A zjistíš, proč chceš jet na Geek Camp 😉

Podzimní kemp ve znamení pohody, kamarádství, a natáčení videa s youtubery, tentokrát na téma 100 let republiky

Letní pohoda, přátelství na celý rok, sport a sranda s youtubery. To zažiješ na našem kempu a najdeš v tomhle reportu z letních turnusů 2019

Jestli se nemůžeš rozhodnout, tak mrkni na názory táborníků. Co o táboře říkají lidi, kteří u nás letos v lét byli?

VYBAVENÍ TÁBORA

Geek Camp je tábor pro moderní děti. Zakládáme si na tom, že (i díky našim partnerům) vám každý rok můžeme přinášet nejmodernější vybavení, technologické novinky a cool gadgety, které jinde fakt nemají. Tady najdeš podrobnosti o skvělém vybavení, které na Tebe na táboře čeká.

Profesionální počítačová herna

Pokud se tábor jmenuje Geek Camp, tak se tak trochu čeká, že tam budou i nějaké geek věci. A tyhle profesionální herní počítače od CZC.cz rozhodně patří mezi ty nejlepší geek vychytávky, které na táboře najdeš. Kdo se o compy moc nezajímá, tak mu bude stačit vědět, že tyhle mašiny krásně vypadají, rozjedeš na nich nejmodernější hry a nebudeš mít problém ani se střihem a renderem videí či úpravou fotek.

 

Jestli ale počítačům alespoň trošku rozumíš, tak mrkni, jaké počítače jsme pro Tebe postavili! Každý #CZComp má běží na vychytaných procesorech Intel Core i5 9400F Coffee Lake s frekvencí 2.9GHz, k dispozici na hraní máš parádních 16GB super rychlé RAMky DDR4 a vymazlenou grafickou kartu ASUS TUF-GTX1070 6GB. To všechno jede neuvěřitelně rychle díky 500 GB SSD disku. Díky němu se počítač nastartuje během okamžiku a tak už pár vteřin po jeho zapnutí můžeš hrát, místo aby ses nudil u nahrávání Windows 😀 

Díky prohnutým 24 palcovým monitorům Samsung si na maximum užiješ hraní i sledování videí, nebo práci v grafických programech. Takže jestli jsi herní fanoušek, tak naše CZC počítačová herna, bude Tvoje nové oblíbené místo na táboře 🙂

HERNÍ VYBAVENÍ OD YENKEE

Když už budeme na kempu hrát na compech, tak rozhodně se stylem! Díky značce Yenkee najdeš u všech počítačů (a u virtuální reality) tyhle fešácké sady klávesnice, myši a sluchátek. Vše v nezaměnitelném zářivém provedení s nastavitelnými barvami podsvícení.

Na kempu vyzkoušíš celou herní sadu Ambush, ale i nejnovější modely 7.1 kanálových sluchátek Sabotage s prostorovým zvukem a herních myší Resistance.

Myš má několik programovatelných tlačítek a velmi příjemný povrch. Samozřejmostí je možnost změny dpi, která se projeví i jinou barvou podsvícení. K myši si při každém hraní budeš moct sladit vzhled klávesnice, která krásně září, a díky tomu jsou klávesy dostatečně rozeznatelné i v temnějším prostředí.

Jestli jsi o herním setu Ambush ještě neslyšel/a (třeba v Bitvě Barev, kde se utkali Martin Rota, Nejfake a Sterakdary), můžeš si ho pořádně prohlédnout v tomhle videu.

VENKOVNÍ PROGRAM S BLASTERY NERF!

I venku zažiješ pořádnou geekovskou zábavu. Budeme sice hrát fotbal a vybiku jako na ostatních kempech, ale navíc se můžeš těšit na přestřelky s blastery NERF od Hasbra! Jestli nevíš, o co jde, tak rychle vysvětlíme: jedná se o pistolky, neboli blastery neboli NERFky, které střílí pěnové náboje na vzdálenost 5-20 metrů. Díky tomu jsou přestřelky s NERFkami bezpečné a nemusí se při nich nosit žádné speciální ochranné vybavení. Na táboře semůžeš těšit na přestřelky, kde se proti sobě utkají celé týmy v čele s youtubery! Můžeš tedy bojovat o věčnou slávu po boku svého oblíbence z internetu. 🙂

No a že jsou NERFky hlavně pro kluky? To už není vůbec pravda! Na kempu budeme mít i speciální „holčičí edici“ blasterů NERF Rebelle která má super dostřel a samozřejmě i dobře vypadá! No a pokud Tě střílení z NERFek začne opravdu hodně bavit, můžeš se po návratu z tábora přidat do NERFligy a soutěžit se svým týmem v celostátních turnajích!