Pro ty, kteří to do Beskyd mají autem daleko, nebo se s kamarády chtějí potkat už v Praze, pořádáme vždy hromadný skupinový odvoz s vyškoleným personálem z Prahy.

V Praze budeme děti přebírat na Hlavním nádraží, kde nám také předáte veškeré potřebné dokumenty a zaplatíte cestu. Z Prahy děti pojedou společně s vedoucími vlakem s rezervovanými místenkami do Ostravy – Svinov, kde bude přistaven náš vlastní autobus, který děti odveze přímo do hotelu.

Celková cesta z Prahy na tábor a zpět vychází na 500 Kč. Informace o konkrétním místě a čase setkání Vám zašleme emailem přibližně 14 dní před zahájením tábora.

Společně autobusem z Ostravy

buses

Pro Ty, kteří to mají blíže do Ostravy a nechtějí děti vozit přímo do tábora autem, je zde ještě možnost připojit se k hromadnému skupinovému odjezdu až v Ostravě.

Na Ostravském nádraží Svinov budeme opět vybírat veškeré dokumenty a peníze za cestu. Děti poté nasednou do našeho vlastního autobusu, který je odveze přímo do hotelu.

Cena cesty z Ostravy a zpět vychází na 200 Kč. Informace o konkrétním místě a čase setkání Vám zašleme emailem přibližně 14 dní před zahájením tábora.

Autem přímo na tábor

Pokud chcete dítě přivézt autem až na Geek Camp osobně, tak samozřejmě můžete. Budete tak nejen vědět, kde Vaše dítě bude trávit následující týden, ale také si můžete osobně prohlédnout náš areál, jídelnu, pokoje a nás 🙂

Adresa tábora společně s mapkou je uvedena níže. V Palkovicích je potřeba odbočit na cestu naproti budově Palkovické Policie – znázorněno na obrázku.

Adresa tábora:

Rekreační středisko Palkovické Hůrky
Palkovice 226
739 41
Palkovice