logo

Proč jet na Geek Camp

Youtubeři

Na každém táboře je po celou dobu minimálně 8 slavných youtuberů, které můžeš osobně poznat a skamarádit se s nimi. Jeden z nich bude s Tebou přímo v týmu, a tak s ním budeš trávit každý den několik hodin. Můžeš si ale povídat a fotit se i se všemi ostatními. Na táboře prožiješ s youtubery opravdu hodně času. Můžeš si s nimi zahrát na počítači, pobavit se o tipech a tricích ohledně natáčení a třeba s nimi i natočit video na svůj vlastní kanál.

 

Táborová soutěž a videa 

Na táboře se přidáš k jednomu z osmi týmů a budete proti sobě soutěžit v celotáborové soutěži o ceny. Součástí soutěže je nejen spousta zábavných aktivit a mini soutěží během týdne, ale také natáčení týmového videa. Toto video natočíte v průběhu několika dní a připravíte ho úplně celé ve svém týmu, společně s youtuberem. Budeš se tedy podílet na výběru druhu videa (tag, skeč, příběh, challenge), vymyšlení scénáře, přípravě rekvizit i na samotném natáčení. Většina videí se později objeví na YouTube kanále daného youtubera a nebo na RealGeek YouTube. Na konci každého tábora rozdáváme stovky cen za desítky tisíc Korun. Každý si tak odnese něco hodnotného na památku.

youtubeři geek camp

 

Lidé jako TY!

Vzhledem k tomu, že tábor je zaměřený na youtubery a on-line kulturu, poznáš tam spoustu nových kamarádů, kteří mají stejné zájmy jako Ty! Navíc máme speciálně uzpůsobený program, který hodně přispívá k seznámení a teambuildingu uvnitř týmu. Proto si z tábora odvezeš nová přátelství a kamarády z celé republiky, i když Ti navazování přátelství může dělat v "normálním životě" problémy.

 

Nová lokalita a ještě lepší program

V roce 2019 se Geek Camp už potřtí uskuteční v horském hotelu v Beskydech. Tábor je tedy obklopený krásnou přírodou a k dispozici budeš mít nejen velké vnitřní prostory na natáčení, ale i čtyři plně vybavená venkovní hřiště (tenis, fotbal, basketbal, beach volejbal). V areálu se navíc nachází i obří krytý stan, ohniště a v blízkém okolí je les vhodný na výlety a další aktivity. Součástí programu i nadále zůstávají hlavně soutěže v týmech, které podpoří Tvojí kreativitu, týmového ducha i obratnost. Navíc připravujeme obměnu herny, takže se můžeš těšit na nové počítače, větší konzolovou hernu a rychlejší internet.

 

Názor táborníků

Pokud jsi byl/a již na Geek Campu, tak Ti nemusíme vyprávět, proč je to tam super, víš to moc dobře :). Ale jestli poprvé zvažuješ účast na kempu, podívej se na fotografie a doporučení táborníků z minulých let.

 

geek camp táborníci

      

sledujte nás

facebook  youtube  instagram

partneři

Alza.cz - největší obchod s elektrnikou

nejlepší youtubeři na realgeek.cz

Yenkee Ambush - herní set

Ovocné džusy Relax

Nerf moderní hračky pro kluky a holky

¨Kvalitní školní batohy Kroonwear

Telefony Honor

Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny

časopis score

JJ  - časopis psaný youtubery

Časopis ABC

 

 

 

 

 

 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE