logo

Proč jet na Geek Camp

Youtubeři

Na každém táboře je po celou dobu minimálně 8 slavných youtuberů, které můžeš osobně poznat a skamarádit se s nimi. Jeden z nich bude s Tebou přímo v týmu, a tak s ním budeš trávit každý den několik hodin. Můžeš si ale povídat a fotit se i se všemi ostatními. Na táboře prožiješ s youtubery opravdu hodně času. Můžeš si s nimi zahrát na počítači, pobavit se o tipech a tricích ohledně natáčení a třeba s nimi i natočit video na svůj vlastní kanál.

 

Táborová soutěž a videa 

Na táboře se přidáš k jednomu ze šesti týmů a budete proti sobě soutěžit v celotáborové soutěži o ceny. Součástí soutěže je nejen spousta zábavných aktivit a mini soutěží během týdne, ale také natáčení týmového videa. Toto video natočíte v průběhu několika dní a připravíte ho úplně celé ve svém týmu, společně s youtuberem. Budeš se tedy podílet na výběru druhu videa (tag, skeč, příběh, challenge), vymyšlení scénáře, přípravě rekvizit i na samotném natáčení. Většina videí se později objeví na YouTube kanále daného youtubera a nebo na Real Geek YouTube. Na konci každého tábora rozdáváme stovky cen za desítky tisíc Korun. Každý si tak odnese něco hodnotného na památku.

youtubeři geek camp

 

Lidé jako TY!

Vzhledem k tomu, že tábor je zaměřený na youtubery a on-line kulturu, poznáš tam spoustu nových kamarádů, kteří mají stejné zájmy jako Ty! Navíc máme speciálně uzpůsobený program, který hodně přispívá k seznámení a teambuildingu uvnitř týmu. Proto si z tábora odvezeš nová přátelství a kamarády z celé republiky, i když Ti navazování přátelství může dělat v "normálním životě" problémy.

 

Nová lokalita a ještě lepší program

V roce 2018 se Geek Camp uskuteční v horském hotelu v Beskydech. Tábor je tedy obklopený krásnou přírodou a k dispozici budeš mít nejen velké vnitřní prostory na natáčení, ale i čtyři plně vybavená venkovní hřiště (tenis, fotbal, basketbal, beach volejbal). V areálu se navíc nachází i obří krytý stan, ohniště a v blízkém okolí je les vhodný na výlety a další aktivity. Součástí programu i nadále zůstávají hlavně soutěže v týmech, které podpoří Tvojí kreativitu, týmového ducha i obratnost. Navíc připravujeme obměnu herny, takže se můžeš těšit na nové počítače, větší konzolovou hernu a rychlejší internet.

 

Názor táborníků

Pokud jsi byl/a již na Geek Campu, tak Ti nemusíme vyprávět, proč je to tam super, víš to moc dobře :). Ale jestli poprvé zvažuješ účast na kempu, podívej se na fotografie a doporučení táborníků z minulých let.

 

geek camp táborníci

      

sledujte nás

facebook  youtube  instagram

partneři

Alza.cz - největší obchod s elektrnikou

nejlepší youtubeři na realgeek.cz

Yenkee Ambush - herní set

Ovocné džusy Relax

Nerf moderní hračky pro kluky a holky

¨Kvalitní školní batohy Kroonwear

Telefony Honor

Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny

časopis score

JJ  - časopis psaný youtubery

Časopis ABC

 

 

 

 

 

 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE