Táborový program

GeekCamp je kombinací klasického tábora a nového formátu zábavy pro moderní děti. Hlavní rozdíl oproti standardním táborům je v tom, že na táboře budeš mít k dispozici řadu technických vychytávek a také osobně potkáš spoustu slavných youtuberů.

Jak je to s těmi youtubery?

Na začátku kempu se přidáš do jednoho z youtuberských týmů podle toho, kterého influencera si vybereš v přihlášce. V tomhle týmu budeš trávit většinu organizovaného času, budete se společně účastnit programu, soutěžit proti ostatním týmům a natáčet video. V čele týmu bude samozřejmě vedoucí, na kterého se můžeš s čímkoliv obrátit a který tým povede. Youtuber s vámi bude chodit na většinu aktivit a bude to takový váš morální leader.

Se svým „týmovým youtuberem“ se poznáš nejlépe a budeš s ním trávit nejvíc času. Ve volném čase se ale potkáš i se všemi ostatními, můžete se vyfotit, probrat natáčení videí u oběda a nebo pokecat u hraní na konzolích, nebo u ping-pongu během poledního klidu.

Typický den na kempu

Ráno se probudíš a zajdeš na snídani, která je formou švédského stolu, takže si vybereš na co máš zrovna chuť. Po snídani je ranní nástup, kde se dozvíš, jaká bude dopolední aktivita a společně s týmem na ní vyrazíte. Může se jednat o soutěže, kde procházíte různá stanoviště s challengemi, mohou to být sportovní hry, nebo třeba bojovka v lese. Když bude špatné počasí, zůstaneme v hotelu a budeme hrát deskovky, uděláme turnaje na počítačích, konzolích, zahrajeme pinčes, nebo Just Dance.

Následuje oběd, polední klid (koněčně volno! 😀 Můžeš kecat s kámoši, být v herně, zkoušet virtuální realitu, nebo si jít zdřímnout). V odpoledním bloku programu budeš nejspíš zase se svým týmem a čeká tě buď nějaká větší táborová hra, kreativní challenge, nebo třeba natáčení a vymýšlení videa s youtuberem.

Po večeři si na posledním denním nástupu rozdáme body, které jste v týmech nasbírali. Den zakončíme buď nějakou vědomostní soutěží ve stylu Riskuj, zatancuješ si na diskotéce, vyrazíš na stezku odvahy a nebo utratíš táborové peníze #RealGeekMoney na Trzích. Potom už tě čeká večerka a ráno nový táborový den.

Nechceš číst? Mrkni na tyhle tři videa!

A zjistíš, proč chceš jet na Geek Camp 😉

Youtubeři, natáčení, kostýmy… Prostě sestřih toho nejlepšího z Podzimního Geek Campu v roce 2017.

Letní pohoda, přátelství na celý rok, sport a sranda s youtubery. To zažiješ na našem kempu a najdeš v tomhle reportu z letních turnusů 2018

Epické výpravné video, které na Geek Campu natočilo v kooperaci 8 youtuberů a přes 100 táborníků!

Vybavení tábora

Geek Camp je tábor pro moderní děti. Zakládáme si na tom, že (i díky našim partnerům) vám každý rok můžeme přinášet nejmodernější vybavení, technologické novinky a cool gadgety, které jinde fakt nemají. Tady najdeš podrobnosti o skvělém vybavení, které na tebe na táboře čeká.

Profesionální počítačová herna

Pokud se tábor jmenuje Geek Camp, tak se tak trochu čeká, že tam budou i nějaké geek věci. A tyhle profesionální herní počítače od CZC.cz rozhodně patří mezi ty nejlepší geek vychytávky, které na táboře najdeš. Kdo se o compy moc nezajímá, tak mu bude stačit vědět, že tyhle mašiny krásně vypadají, rozjedeš na nich nejmodernější hry a nebudeš mít problém ani se střihem a renderem videí či úpravou fotek.

Jestli ale počítačům alespoň trošku rozumíš, tak zde jsou informace o našich herních sestavách, které jsou na Geek Campu vždy připraveny k vyzkoušení. V počítačích nalezneš procesor Intel Core i5 9400F Coffee Lake 2.9GHz, 16GB RAMky DDR4 3000MHz, grafickou kartu ASUS TUF-GTX1070 6GB a samozřejmostí je rychlý disk 500 GB SSD.

Herní gaming sady od Yenkee

Když už budeme na kempu hrát na compech, tak rozhodně se stylem! Díky značce Yenkee najdeš u všech počítačů (a u virtuální reality) tyhle fešácké sady klávesnice, myši a sluchátek. Vše v nezaměnitelném zářivém provedení s nastavitelnými barvami podsvícení. 

Na kempu vyzkoušíš celou herní sadu Ambush, ale i nejnovější modely 7.1 kanálových sluchátek Sabotage s prostorovým zvukem a herních myší Resistance.

Myš má několik programovatelných tlačítek a velmi příjemný povrch. Samozřejmostí je možnost změny dpi, která se projeví i jinou barvou podsvícení. K myši si při každém hraní budeš moct sladit vzhled klávesnice, která krásně září a díky tomu jsou klávesy dostatečně rozeznatelné i v temnějším prostředí.

Jestli jsi o herním setu Ambush ještě neslyšel/a (třeba v Bitvě Barev, kde se utkali Martin Rota, Nejfake a Sterakdary) můžeš si ho pořádně prohlédnout v tomhle videu.

 

Venkovní program s blastery NERF!

I venku zažiješ pořádnou geekovskou zábavu. Budeme sice hrát fotbal a vybiku, jako na ostatních kempech, ale navíc se můžeš těšit na přestřelky s blastery NERF od Hasbra! Jestli nevíš o co jde, tak rychle vysvětlíme: jedná se o pistolky, neboli blastery neboli NERFky, které střílí pěnové náboje na vzdálenost 5-20 metrů. Díky tomu jsou přestřelky s NERFkami bezpečné a nemusí se při nich nosit žádné speciální ochranné vybavení. Na táboře semůžeš těšit na přestřelky, kde se proti sobě utkají celé týmy v čele s youtubery! Můžeš tedy bojovat o věčnou slávu po boku svého oblíbence z internetu. 🙂

No a že jsou NERFky hlavně pro kluky? To už není vůbec pravda! Na kempu budeme mít i speciální „holčičí edici“ blasterů NERF Rebelle která má super dostřel a samozřejmě i dobře vypadá! No a pokud tě střílení z NERFek začne opravdu hodně bavit můžeš se po návratu z tábora přidat do NERFligy a soutěžit se svým týmem v celostátních turnajích!

Ty nejnovejší hry od Key4You.cz

K čemu by nám byly nabušené herní počítače a prvotřídní herní periferie, kdybychom si na nich neměli co zahrát? 

Spojili jsme se s e-shopem Key4You.cz, který nám poskytl nejen ty nejnovější herní pecky pro jednoho i více hráčů, ale také spoustu cen do celotáborové hry.

Máš chuť otestovat své síly v jedné z několika nainstalovaných multiplayerových her? Není problém, naše počítače jsou připraveny! Chceš si na chvíli odpočinout od ostatních táborníků a vyrazit do světa RPG her? Máš to mít! Zkrátka na našich počítačích si díky Key4You.cz to své najde každý táborník i tábornice.

A navíc, když se tvému týmu bude dobře dařit v celotáborových aktivitách, tak Tě odměna nemine! Na výběr budou třeba poukazy na nákup na e-shopu Key4You.cz, či rovnou klíče s hrami do služby Steam.

Tým youtuberů pro rok 2019

Sledujte nás na sociálních sítích

Potřebujete další informace o táboře?

Zavolejte přímo jednomu z našich hlavních vedoucích:
  • +420 604 333 236, Jan Bartek
  • +420 602 344 181, Tereza Barteková
  • +420 722 229 220, Tereza Kubová

Chcete, abychom my zavolali Vám, nebo se nemůžete dovolat? Vyplňte následující formulář a ozveme se Vám co nejdříve.

Co o nás říkají táborníci?

Geek Camp mohl vzniknout i díky těmto partnerům