logo

Luxusní táborové vybavení

Geek Camp je tábor pro moderní děti. A tak si zakládáme na tom, že (i díky našim partnerům) vám každý rok můžeme přinášet nejmodernější vybavení, technologické novinky a cool gadgety, které jinde nemají. Zde najdete podrobnosti o skvělém vybavení, které vás na táboře čeká.

 Herní počítače Alza

Profi herní počítače z Alza.cz

Pokud se tábor jmenuje Geek Camp, tak se tak trochu čeká, že tam budou i nějaké geek věci. A tyhle profesionální herní počítače od Alza.cz rozhodně patří mezi ty nejlepší geek vychytávky, které na táboře najdeš. Kdo se o compy moc nezajímá, tak mu bude stačit vědět, že tyhle mašiny krásně vypadají, rozjedeš na nich nejmodernější hry a nebudeš mít problém ani se střihem a renderem videí či úpravou fotek.

Jestli ale počítačům trochu rozumíš, máme tu pro tebe pár čísel: právě koukáš na tři různé herní sestavy. První z nich, cenově nejdostupnější herní set, má procesor Intel Core i5 7400 Kaby Lake 3.5GHz, Intel B150, 16GB RAMky DDR4, grafickou kartu NVIDIA GeForce GTX1060 6GB a hned dva disky a to 240 GB SSD a k tomu 1000GB HDD, takže s úložným místem rozhodně problémy nebudou.

Potom najdeš na táboře i trošku nadupanější compy, které se liší hlavně rychlostí procesoru a lepší grafikou. Jejich konfigurace je: Intel Core i5 7500 Kaby Lake 3.8GHz, Intel B150, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce GTX1070 8GB, SSD 240GB + HDD 1000GB.

No a nejlepší sestavy, na kterých si budeš moct zahrát, jsou už fakt špičkové počítače. Běží na procesoru Intel Core i7 7700 Kaby Lake 4.2GHz s chip setem Intel B150, mají standardních 16GB DDR4 RAM, parádní grafiku NVIDIA GeForce GTX1080 8GB a úložný prostor SSD 240GB a dokonce 2000GB HDD. To všechno samozřejmě na nejnovějších 64-bit Windows.

 

 

Gamingové sety Yenkee Ambush na nejoblíbenějším youtuberském táboře - Geek Campu

Gamingové sety značky Yenkee

Když už budeme na kempu hrát na compech, tak rozhodně se stylem! Díky společnosti Yenkee budete u všech počítačů (a u virtuální reality) moci používat tyhle fešácké sady klávesnice, myši a sluchátek. Vše v nezaměnitelném zářivém provedení s nastavitelnými barvami podsvícení. Všechny kousky tohoto herního setu Ambush už nějakou dobu testujeme a jsme s nimi velmi spokojeni. Všechny kousky jsou poměrně lehké, což je plusem především u sluchátek, která vás nebudou tlačit na uších ani při delším hraní (kdyby náhodou celý týden pršelo :D ). Myš má několik programovatelných tlačítek a pogumovaný, velmi příjemný povrch. Samozřejmostí je možnost změny dpi, která se projeví i jinou barvou podsvícení. K myši si při každém hraní budete moci sladit vzhled klávesnice, která opravdu pěkně září a klávesy jsou dostatečně rozeznatelné i v temnějším prostředí.

Jestli jsi o herním setu ještě neslyšel/a (třeba v Bitvě Barev, kde se utkali Martin Rota, Nejfake a Sterakday) můžeš si ho pořádně prohlédnout v tomhle videu.

 

NERF blastery

Venkovní program s blastery NERF 

I venku zažijeme pořádnou geekovskou zábavu. Budeme sice hrát fotbal a vybiku, jako na obyčejných táborech, ale hlavně se můžeš těšit na přestřelky s blastery NERF od Hasbra! Jestli nevíš o co jde, tak rychle vysvětlíme: jedná se o pistolky, neboli blastery neboli NERFky, které střílí pěnové náboje na vzdálenost 5-20 metrů. Díky tomu jsou přestřelky s těmito blastery bezpečné a nemusí se při nich nosit žádné speciální ochranné vybavení. Na táboře bude připravené speciální hřiště s překážkami a úkryty na kterém se proti sobě utkají celé týmy v čele s youtubery! Můžeš tedy bojovat o věčnou slávu po boku svého oblíbence z internetu. :)

No a že jsou NERFky hlavně pro kluky? To už není vůbec pravda! Na kempu budeme mít i speciální "holčičí edici" blasterů NERF Rebelle ze které je třeba luxusní luk se super dostřelem (nahoře na fotce) . No a pokud tě střílení z NERFek začne opravdu hodně bavit můžeš se po návratu z tábora přidat do NERFligy a soutěžit se svým týmem v celostátních turnajích!

 

Táborový program

GeekCamp je kombinací klasického tábora a nového formátu zábavy pro moderní děti. Hlavní rozdíl oproti standardním táborům je v tom, že na táboře budou děti mít možnost potkat hned několik slavných youtuberů.

Youtubeři se budou v průběhu tábora zapojovat do většiny aktivit a společně se svými tými natáčet táborová videa. Táborníci budou mít možnost se s nimi bavit, získat podpisy a fotky.

Během tábora budou děti trávit čas v oddílech pod dohledem zkušeného táborového vedoucího s praxí v práci s dětmi. 

V denním programu jsou připraveny venkovní i vnitřní sportovní aktivity, stejně jako soutěže na konzolích, nebo počítačích a hlavně natáčení videí v týmu pod vedením youtubera. Večer se pak stihne promítání filmů a nebo společenské aktivity jako je karaoke, diskotéka nebo třeba dobrovolná stezka odvahy.

 

Zde se můžete podívat na dva videa z roku 2018. První je hudební videoklip z podzimního Geek Campu a druhým je delší video, které společně natočily youtubeři a tými táborníků.

 

     

 

 

      

sledujte nás

facebook  youtube  instagram

partneři

Alza.cz - největší obchod s elektrnikou

nejlepší youtubeři na realgeek.cz

Yenkee Ambush - herní set

Ovocné džusy Relax

Nerf moderní hračky pro kluky a holky

¨Kvalitní školní batohy Kroonwear

Telefony Honor

Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny

časopis score

JJ  - časopis psaný youtubery

Časopis ABC

 

 

 

 

 

 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE