Přihláška na 5. turnus letního tábora Geek Camp

Zkontrolujte si prosím datum turnusu, které najdete v prvním políčku formuláře. Cena tábora (bez případné dopravy a extra doplňků) je 5999 Kč.

W_Letní Geek Camp 5. Turnus 30. 7. - 6. 8. 2022

Informace o dítěti

Uhrazeno
Pohlaví *
Fyzická i psychická pohoda dětí během tábora je naší prioritou. Prosím nebojte se sem vypsat vše podstatné. (Závažnější stavy vyžadující úpravu ze strany tábora ať už ubytovací, či stravovací prosím konzultujte individuálně e-mailem)
Mám zájem o speciální dietu za příplatek

Zákonný zástupce

Zde vyplňte informace o zákonném zástupci dítěte, které chcete registrovat na GeekCamp.

Informace o táboře

Organizační informace

Vyber až tři youtubery v jejichž týmu bys chtěl/a být *
VELMI DOPORUČUJEME VYBRAT VÍCE YOUTUBERŮ a do následujícího pole vypsat v jakém pořadí je preferujete. Všechny děti se budeme snažit umístit podle jejich preferencí do jejich TOP 3 vybraných týmů.
Do kterého týmu bys chtěl/a nejvíc? Nebo ti to je jedno? V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ SEM NEPIŠTE JMÉNA YOUTUBERŮ, KTEŘÍ NEJSOU VE VÝŠE UVEDENÉM VÝBĚRU. TAKOVÉ PŘIHLÁŠKY BUDEME MAZAT.
Na GeekCampu jedu *
Jméno a příjmení kamaráda/ky se kterým chceš být na pokoji. Je možné se ubytovat pouze s osobou stejného pohlaví. Další možnosti prosím konzultujte telefonicky.
Odvoz na tábor *
Zaškrtněte, pokud máte předběžný zájem o odvoz dítěte na tábor společnou dopravou z nádraží v Praze (Ostravě). Odvoz se hradí zvlášť (200 Kč/cesta z Prahy, nebo 100/cesta z Ostravy) a informace, včetně závazné registrace k dopravě Vám přijdou cca tři týdny před táborem.
Odvoz zpět z tábora *
Zaškrtněte, pokud máte předběžný zájem o odvoz dítěte z tábora společnou dopravou na nádraží v Praze (Ostravě). Odvoz se hradí zvlášť (200 Kč/cesta z Prahy, nebo 100/cesta z Ostravy) a informace, včetně závazné registrace k dopravě Vám přijdou cca tři týdny před táborem.

Táborové upomínkové předměty

Táborové upomínkové předměty budou v roce 2022 v prodeji pouze přímo na kempu. Můžete se tam těšit opět na trička, mikiny a lahve.
reCAPTCHA