Přihláška na šestý turnus letního tábora Geek Camp

Zkontrolujte si prosím datum turnusu, které najdete v prvním políčku formuláře. Cena tábora (bez případné dopravy a extra doplňků) je 5650 Kč.

X_2020 Registrace Letní Geek Camp 6. Turnus 1. - 8. 8. 2020

Informace o dítěti

Uhrazeno
Pohlaví *
Pokud Vaše dítě trpí nějakou alergií na jídlo vyžadující úpravu jídelníčku, která není uvedená níže, konzultujte toto s námi prosím prostřednictvím e-mailu před přihlášením.
Mám zájem o speciální dietu za příplatek

Zákonný zástupce

Zde vyplňte informace o zákonném zástupci dítěte, které chcete registrovat na GeekCamp.

Informace o táboře

Organizační informace

Vyber dva youtubery, v jejichž týmu bys chtěl/a být *
Tito youtubeři budou přítomní po celou dobu tábora. Navíc přijedou ještě 1-2 speciální hosté, kteří nebudou mít svůj tým, ale potkají se se všemi táborníky.
Do kterého týmu bys chtěl/a nejvíc?
Na GeekCampu jedu *
Jméno a příjmení kamaráda/ky se kterým chceš být na pokoji. Je možné se ubytovat pouze s osobou stejného pohlaví. Další možnosti prosím konzultujte telefonicky.
Odvoz na tábor *
Zaškrtněte, pokud máte předběžný zájem o odvoz dítěte na tábor společnou dopravou z nádraží v Praze (Ostravě). Odvoz se hradí zvlášť (200 Kč/cesta z Prahy, nebo 100/cesta z Ostravy) a informace, včetně závazné registrace k dopravě Vám přijdou cca tři týdny před táborem.
Odvoz zpět z tábora *
Zaškrtněte, pokud máte předběžný zájem o odvoz dítěte z tábora společnou dopravou na nádraží v Praze (Ostravě). Odvoz se hradí zvlášť (200 Kč/cesta z Prahy, nebo 100/cesta z Ostravy) a informace, včetně závazné registrace k dopravě Vám přijdou cca tři týdny před táborem.

Táborové upomínkové předměty

Zde si můžete vybrat speciální táborové předměty, které na dítě budou čekat při nástupu na tábor v uvítacím balíčku spolu s táborovým náramkem zdarma. Všechny předměty jsou za zvýhodněnou cenu, nebo je nebude možné nijak jinak získat.
Upomínkové předměty z tábora *
Vyberte si pozorně správnou velikost trička z tabulky níže.
Vyberte si pozorně správnou velikost mikiny z tabulky níže.
Táborová lahev 175 Kč
reCAPTCHA
Ondaje