Přihláška na 3. turnus letního tábora Geek Camp

Zkontrolujte si prosím datum turnusu, které najdete v prvním políčku formuláře. Cena tábora (bez případné dopravy a extra doplňků) je 8299 Kč.

POZOR: Na vyplnění formuláře máte pouze 5 minut. Po této době budete z technických důvodů odhlášeni z webu a zařazeni na konec případné fronty čekatelů na web.

 

Letní Geek Camp 3. turnus 20. - 27. 7. 2024

Informace o dítěti

Uhrazeno
Pohlaví *
Fyzická i psychická pohoda dětí během tábora je naší prioritou. Prosím nebojte se sem vypsat vše podstatné z obou kategorií. (Závažnější stavy vyžadující úpravu ze strany tábora ať už se jedná o jakákoliv psychická omezení, či změny vyžadující úpravu ze strany tábora ubytovací, či stravovací prosím konzultujte individuálně e-mailem na tereza@realgeek.cz)
Mám zájem o speciální dietu za příplatek

Zákonný zástupce

Zde vyplňte informace o zákonném zástupci dítěte, které chcete registrovat na GeekCamp.

Informace o táboře

Organizační informace

Vyber až tři youtubery v jejichž týmu bys chtěl/a být *
Youtubery seřaďte pomocí šipek tak, abyste na prvním místě měli svoji první volbu a další preference aby následovaly. Pokud ve výběru nějakého youtubera NEVIDÍTE, NEBO JEHO JMÉNO ZMIZELO, jeho tým je již plně OBSAZEN. Do takového týmu již nebude možné se dostat.
Do kterého týmu bys chtěl/a nejvíc, případně nejmíň? Nebo ti to je jedno? Nebo chceš být kdekoliv ale se svým kamarádem/kamarádkou? TOTO POLE NESLOUŽÍ K PRIMÁRNÍMU ROZŘAZOVÁNÍ TÝMŮ. Pokud sem napíšete možnost, kterou nemáte již ve výběru výše k dispozici, je velmi pravděpodobné, že ji nebudeme schopni reflektovat. Samozřejmě se o to ale pokusíme.
Na GeekCampu jedu *
Jméno a příjmení kamaráda/ky se kterým chceš být na pokoji. Je možné se ubytovat pouze s osobou stejného pohlaví. Další možnosti prosím konzultujte telefonicky.
Odvoz na tábor *
Zaškrtněte, pokud máte PŘEDBĚŽNÝ ZÁJEM o odvoz dítěte na tábor společnou dopravou z nádraží v Praze (Ostravě). Odvoz se hradí zvlášť (300 Kč/cesta z Prahy, nebo 150/cesta z Ostravy) a informace, včetně závazné registrace k dopravě Vám přijdou cca tři týdny před táborem.
Odvoz zpět z tábora *
Zaškrtněte, pokud máte PŘEDBĚŽNÝ ZÁJEM o odvoz dítěte z tábora společnou dopravou na nádraží v Praze (Ostravě). Odvoz se hradí zvlášť (300 Kč/cesta z Prahy, nebo 150/cesta z Ostravy) a informace, včetně závazné registrace k dopravě Vám přijdou cca tři týdny před táborem.
CAPTCHA